Mustafa Sarıgül’ün Or-Ahayim ziyareti
Mustafa Sarıgül’ün Or-Ahayim ziyareti

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, seçim çalışmaları nedeniyle uzun süredir gelemediği Or-Ahayim Hastanesini ziyaret ederek Pembe Meleklerle öğle yemeği yedi.

Pembe Melek Başkanı Megi Küçük yaptığı ‘hoş geldiniz’ konuşmasında, bu ziyaretlerin kendilerine coşku ve enerji verdiğini belirtti.

Yaptıkları çalışmalar nedeniyle Pembe Melekler’e olan hayranlığını vurgulayan Mustafa Sarıgül, nerede ve hangi görevde olursa olsun Or-Ahayim Hastanesini ve Pembe Melekleri hiç ihmal etmeyeceği sözünü verdi. Sık sık alkışlarla kesilen konuşması sırasında Hastane Başhekim Dr. Tunç Çelebi’den hastanenin çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Sarıgül, yapılabilecek işbirliği konuları için en kısa bir zamanda ekibiyle beraber  tekrar ziyarete geleceğini duyurdu.

Or-Ahayim Hastanesi Başkanı Elio Medina da Mustafa Sarıgül’ün bugüne kadar hastane için yaptıklarını unutmadıklarını ve unutmayacaklarını vurguladı. Şişli Belediye Başkanı, evine huzur, başarı ve mutluluk getirmesi umuduyla hanımların kendi elleriyle yaptıkları reçel ikramıyla uğurlandı.