gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Mazars, Türkiye “European Tax Awards 2008”de yılın en iyi vergi firması seçildi
Mazars, Türkiye “European Tax Awards 2008”de yılın en iyi vergi firması seçildi
Bu yıl dördüncüsü verilen Uluslararası Vergi Ödülleri kapsamında bir basın açıklaması yapan Mazars/Denge Yönetim Kurulu Başkanı Leon Coşkun, ödülün Mazars/Denge’nin vergi sektöründeki uzmanlığının en büyük göstergesi olduğuna dikkat çekti?

Dünyada vergi konularında en prestijli yayınlardan biri olan Uluslararası Vergi Ödülleri, (International Tax Review) her yıl Türkiye’nin de aralarında bulunduğu yirmi dört ülkede, (Avusturya, Belçika, Kıbrıs, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, İngiltere) vergi şirketlerinin ülke bazında gösterdikleri performansa göre "Yılın En İyi Vergi Firması" ve  "Yılın En İyi Transfer Fiyatlandırması Firması"nı seçmektedir.

International Tax Review editörleri, ödüllerin verilmesinde yukarıdaki belirtilen ülkelerde faaliyet gösteren firmaların 2007 Şubat ayından 2008 Şubat ayına kadar geçen süre içerisinde gerçekleştirdikleri en başarılı üç çalışmayı ve firmaların tanınırlıklarını dikkate aldı.

Türkiye’den toplam beş firma derecelendirmeye dahil olmuştur. Bu firmalar Deloitte, Erdikler, Ernst & Young, Mazars\ Denge ve PricewaterhouseCoopers’tır.

Mazars\Denge, Türkiye'de 2008 yılının "En İyi Vergi Firması" seçildi. Ödül, 22 Mayıs 2008 tarihinde vergi departmanı ortaklarımız tarafından Londra'da International Tax Review tarafından gerçekleştirilen ödül töreninde teslim edildi.  Ödülü, Ali İbrahim Aydın ve Erkan Yetkiner aldı.

Bu yıl dördüncüsü verilen ödül nedeniyle bir basın açıklaması yapan Mazars/Denge Yönetim Kurulu Başkanı Leon Coşkun, ödülün Mazars / Denge’nin vergi sektöründeki uzmanlığının en büyük göstergesi olduğuna dikkat çekerek, 30 yılı askın tecrübeyle, bağımsızlık, etik ve dürüstlükten asla ödün vermeden bugünlere gelindiğini söyledi. Sektörde firma boyutu ile butik tarzda hizmeti birlestirebilen nadir şirketlerden olduklarını belirten Coşkun, Mazars / Denge’nin herkes tarafından bir okul olarak bilindiğini ve bunun aynı şekilde devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Facebook'ta Paylaş
Yazar Nur ŞAUL BARAKAS Para>graf
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008