gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
20+ Kariyer Günü 2008
20+ Kariyer Günü 2008

20+ Kariyer Günü 2008,  30 Mart  Pazar Günü  150 kişiye yakın katılımla SunnyDays Konferans salonunda gerçekleştirildi. İş adamı ve kadınlarının katıldığı etkinlik; farklı konu başlıklarındaki üç bölümden oluştu.

Birinci Bölümde; “İş Hayatındaki Yeni Trendler” konulu panele; Avi Alkaş (Alkaş Danışmanlık) moderatörlüğünde; Tuna Dinar İbrahimzadeh (HSBC), Alp Saul (Pronet), Murat Kalaora (MagiClick) ve Yusuf Azoz (Kariyer.net) katıldı. Yurtdışında eğitim almak gerekli mi?, yüksek lisans iş tecrübesi edindikten sonra mı yapılmalı?, profesyonellik mi girişimcilik mi? gibi çok ilginç konular konuşuldu.

İkinci Bölümde; “İş Yaşamı / Özel Yaşam” konulu ikinci panele; Emel Mordo Mizrahi (Phillip Morris) moderatörlük yaptı. Metin Aroyo ( Piramit Reklam Ajansı); Verda Alaton (Arkas)  ve  İzel Levi Coşkun (Denge) bu panelde profesyonel iş hayatının yanında gitar çalmak; Afrika takıları tasarlamak ve yapmak, profesyonel atletizm yarışmalarına katılmak, arkeolojik kazı yapmak ve ailesine zaman ayırmak gibi diğer ilgi alanlarını nasıl hayatlarının içine yerleştirebildiklerini anlattılar. Zamanı doğru kullanmak ve bazı şeylerden fedakarlık yapmak gerekebildiğini vurguladılar.

Bu keyifli ve öğretici günün son konuşmacısı olan Jan Nahum (Hexagon) kendi iş hayatından hikayelerini paylaştı. Tutkuyla bağlı olmak ve çok çalışmanın kişinin kariyerinde yükselmesinin önemli anahtarı olduğunu söyledi.

Adecco İnsan Kaynakları Danışmanlık Firmasının da başvuru formları topladığı etkinlik; ev yapımı ikramlar ve kokteylle sona erdi.  Kariyer Günü Düzenleme Ekibi bir sonraki sene için hazırlıklarına şimdiden başladı. Kariyer gününden keyifli resimleri ve yeni program için gelişmeleri www.kariyergunu.com web sitesinden takip edebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008