gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
OKS velileri ile UÖMO’da / “Okul seçimindeki kriterler”
OKS velileri ile UÖMO’da / “Okul seçimindeki kriterler”

Son üç yıldır velilerine ve cemaat üyelerine UÖMO’nun eğitim felsefesi, hedefleri ve başarılarını küçük guruplar halinde düzenledikleri tanıtım toplantıları ile anlatan UÖMO idarecileri’nin, 30 Mart Pazar günü düzenledikleri lise tanıtım toplantısına Uzman Psikolog Oktay Aydın konuk olarak katıldı.  Tanıtıma, Aydın’ın  “Okul Seçimi”ni anlatan sunumu ile başlandı. Sunumunda öğrencinin kişiliğine ve hedeflerine göre lise seçimi yapılması gerektiğini anlatan Aydın, velilere lise seçimi yaparken, okulun ÖSS çalışmaları ve ÖSS başarılarını dikkatle inceleyin, akademik kadrosuna önem verin, bireysel ve sosyal gelişimine verilen önemi dikkate alın. Yaşamın her anı bir sınavdır. Daima  “çocuklarınıza sonuç ne olursa olsun önemli olanın görevlerini yapıp yapmadıklarıdır”ı vurgulayın ve kapasiteleri üstünde beklentiler içerisinde  olmayın diyerek seslendi.

Oktay Aydın’ın sunumunun ardından UÖMO Eğitim Koordinatörü Röne Kaspi;  UÖMO’nun son yıllardaki %100 lere ulaşan ÖSS başarıları ve hedefleri hakkında bilgiler verdi.

 Tanıtıma Lise Müdürü Funda Kara’nın UÖMO’da ÖSS’ye yönelik akademik çalışmaları, İngilizceyi destekleyen yurt dışı projeleri, Kariyer Ofis ve Rehberlik Servisi’nin çalışmalarını aktaran sunumu ile devam edildi. Tanıtımın sonunda velilere kayıt dönemi ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008