gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Yurt Dışı Eğitim Danışmanı Canan Köksal UÖMO Öğrenci ve velilerini bilgilendiriyor
Yurt Dışı Eğitim Danışmanı Canan Köksal UÖMO Öğrenci ve velilerini bilgilendiriyor

Eğitimine yurt dışında devam etmek isteyen öğrencilere, Türkiye’de gerçek anlamda yurtdışı eğitim danışmanlığını başlatan Nazan Kabatepe tarafından eğitilmiş olan Canan Köksal, UÖMO’da öğrencilere ve velilere yurt dışı eğitim danışmanlığı yapmaya başladı.

UÖMO İdarecileri; Amerika, Kanada, İngiltere, İsrail, İspanya gibi ülkelerle ortak proje çalışmaları yürüten, dünyaya açılan ve eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerine destek olmak amacıyla böyle bir çalışma içine girdiklerini,  bilgi almak isteyen öğrenci veya velilerin Danışmanlık Ofisi’nden önceden randevu alarak bu hizmetten faydalanabileceklerini belirtti. Ulus Musevi Lisesi 9-12. sınıf öğrenci ve velilerine haftanın belirli günlerinde danışmanlık hizmeti vereceğini belirten Canan Köksal “Eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerin yüksek öğrenimlerine hazırlanmaları süreci 9. -12.sınıflar arasındadır. Yurt dışı danışmanı olarak haftanın belirli günlerinde UÖML öğrenci ve velilerini, yurtdışındaki yüksek öğrenim kurumları, başvurma süreci ve bu konudaki olanaklar hakkında bilgilendireceğim.  Rehberlik servisi ile yapacağımız ortak çalışmalar sonucunda eğitimine yurt dışında devam etmek isteyen öğrencilerin en iyi başvuruları yapmalarını sağlamayı hedefliyoruz.

Ayrıca UÖMO’ki çalışma saatlerim içerisinde yaz tatillerinde İngilizcelerini geliştirmek, yurt dışında yaşama tecrübesi edinmek amacıyla kısa süreli yaz okullarına gitmek isteyen UÖMO öğrencilerini de gelecekteki hedefleri doğrultusunda doğru yaz okullarına yönlendireceğim” dedi.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008