gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Prof. Dr. Erol Çerasi`yeTÜBİTAK 2006 Bilim Ödülü
Prof. Dr. Erol Çerasi`yeTÜBİTAK 2006 Bilim Ödülü
TÜBİTAK tarafından araştırmalarıyla bilime evrensel düzeyde önemli katkılarda bulunmuş bilim insanlarına verilen 2006 Yılı “Bilim, Hizmet ve Teşvik Ödülleri”ni kazananların arasında Prof. Dr. Erol Çerasi de yer almakta
Bilimsel alanda Türkiye’nin en prestijli ödülü sayılan Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu’nun (TÜBİTAK) 2006 Yılı Bilim Hizmet ve Teşvik Ödülleri’nin sahipleri belli oldu.
TÜBİTAK, Türkiye’nin “Bilim Oscar’ları” olarak nitelenen  Türkiye Cumhuriyeti uyruklu bilim insanlarının bilimsel ve teknolojik alanlardaki seçkin araştırma, çalışma ve hizmetlerini değerlendirmek, üstün niteliklerini kamuoyuna duyurmak ve bir teşvik unsuru olmak amacıyla oluşturduğu Bilim, Hizmet, Teşvik ve TÜBİTAK-TWAS (Üçüncü Dünya Bilimleri Akademisi) Teşvik Ödülleri’ni açıkladı. Bilim Ödülüne 2006 yılında Temel Bilimler alanında Bilkent Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ekmel Özbay, Avusturya’nın Johannes Kepler Üniversitesi’nden Prof. Dr. Niyazi Serdar Sarıçiftçi, Mühendislik Bilimleri alanında  Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ergin Atalar ve Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi’nden Prof. Dr. Adil Denizli, Sağlık Bilimleri alanında ise İsrail’in İbrani Üniversitesi Hadassa Tıp Fakültesi’nden Prof. Dr. Erol Çerasi ödüle değer görüldü.
Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008