gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
İYD’lilerin keyifli Kanlıca gezisi
İYD’lilerin keyifli Kanlıca gezisi

29 Mayıs Çarşamba sabahı İhtiyarlara Yardım Derneği Hanımlar Kolu Başkanı Beki Muaraf, İda Fins ve Ester Büyükabalofya, Şişli Belediyesinin Esentepe’deki binasının önünde Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün yardımcısı görevindeki Monik İpekel tarafından karşılandı. Sosyal sorumluluk projelerinin önemli destekçisi olan İpekel, gönüllüleri makamında ağırladı. Hanımlar kendisinden projeler hakkında bilgi aldılar. Daha sonra hep birlikte Şişli Belediyesinin tahsis ettiği otobüs ile İhtiyarlara Yardım Derneği’ne gidildi ve ardında gönüllülerle birlikte Beykoz’a doğru yola çıkıldı. Katılımcılar Anadoluhisarı ile Çubuklu’yu gezdiler. Geziye Şişli Belediyesinden katılan Mehmet Topçu’nun ‘Kanlıca’nın yoğurdu meşhurdur’

sözleri üzerine Kanlıca’da mola verdiler. Kanlıca sahilinde Çınaraltı’nda gönüllüler ve pansiyonerler öğlen yemeği yediler. İskele Çınaraltı Çay Bahçesi’nde çaylarını içip, Şişli Belediyesinin ikram ettiği tatlı-tuzluları yediler. Şarkılar ve kahkahalarla geçen güzel bir günün ardından hep birlikte derneğe döndüler. Gönüllüler ve pansiyonerler Mehmet Topçu’ya yardımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Topçu “Sadece bizim ilçenin, bizim mahallenin değil, tüm Türkiye’nin mutlu ve huzur dolu olması için çalışıyoruz. Çocuk-yaşlı demeden her zaman yanınızdayız,” dedi.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008