gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Koçluk Konferansı’nda… ‘Dış ve İç Oyun’ Nedir?
Koçluk Konferansı’nda… ‘Dış ve İç Oyun’ Nedir?
ICF Türkiye-Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenen ‘Koçluk Konferansı 2012’, 22 Mart’ta İstanbul Point Barbaros Hotel’de gerçekleşecek.

ICF Türkiye-Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenen ‘Koçluk Konferansı 2012’, 22 Mart’ta İstanbul Point Barbaros Hotel’de gerçekleşecek. Koçluğun dünyadaki gelişiminin, kurumların kullanımının, iş yapış biçimlerine yansımasının ve iş dünyası için getirisinin irdeleneceği etkinlik, yerli ve yabancı pek çok ünlü konuşmacıyı ağırlayacak. Koçluk Konferansı 2012’de koçluğun temelini oluşturan “iç oyun ve dış oyun” bileşkesi ile organizasyonların başarıya nasıl ulaşabildikleri gözler önüne serilecek. 

Konferansın merakla beklenen yabancı konukları, koçluğun gurularından ve liderlik ve performans geliştirme şirketi Performance Consultants International’ın Yönetim Kurulu Başkan Sir John Whitmore ve ICF Global Başkanı Janet M. Harvey yapacakları sunumlarda liderlerin de desteğe ihtiyacı olduğuna ve koçlardan nasıl faydalanılması gerektiğine değinecek.

Dünyadaki önde gelen koçluk organizasyonu olan ICF 1995 yılından bu yana 100‘den fazla ülkede 19 binden fazla profesyoneli temsil ediyor. Kendini koçluk mesleğini geliştirmeye adamış ICF, profesyonel koçluk sanatını ve uygulamalarını ilerletmek için global çalışmalar yürütmesinin yanı sıra oluşturduğu standartlar ve akredite ettiği eğitim programları ile koçluk mesleğinin gelişmesine katkıda bulunuyor.

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek bu etkinliğin koçluk mesleğinin ülkemizdeki gelişimi açısından büyük önem taşıdığına değinen ICF Türkiye Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve gazetemizde Yaşam Koçu köşesinde yazılarını yer verdiğimiz Suzan Tana Alalu “2020 yıllarına doğru ilerlerken dünyanın sağlık mutluluk ve refah’a ilgilisi ve ihtiyacı artıyor” diyor.

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek ICF Koçluk Konferansı ile ilgili daha detaylı bilgi için www.koclukkonferansi.com web adresi ziyaret edilebilir, twitter.com\koclukkonferansi ve Facebook.com\koclukkonferansi adresinden gelişmeler takip edilebilir.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008