gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Global Agency ve Star’dan muhteşem parti...
Global Agency ve Star’dan muhteşem parti...
İzzet Pinto
Global Agency CEO’su İzzet Pinto bu özel gece ile ilgili “Son 4 yıldır Türk dizileri artık sınırlarını aştı diyebiliriz.” dedi.

Türk dizilerini dünyaya açan ve son olarak Star TV’nin dünya distribütörlüğünü alan Global Agency, bu işbirliğinin şerefine Esma Sultan Yalısı’nda 650 kişinin katıldığı büyük bir parti düzenledi. 29 Şubat’ta gerçekleşen, dünyanın ünlü televizyonlarının patronlarının ve sektörün en önemli oyuncularının buluştuğu partiye iş ve sanat dünyasından da büyük bir katılım vardı.

Bu sene ikinci kez gerçekleşen DISCOP Televizyon Yayıncılığı Fuarı kapsamında, Global Agency’nin Star TV ile işbirliği şerefine verdiği parti damgasını vurdu. Sony Pictures’dan  RTL’ye BBC’den Fox’a kadar ünlü televizyon kanalları ve format şirketlerinin patronları ile üst düzey yöneticilerinin yoğun ilgi gösterdiği partiye Doğuş Yayın Grubu’nun Genel Müdürü Cem Aydın başta olmak üzere tüm yöneticileri de katıldı.

 Global Agency CEO’su İzzet Pinto bu özel gece ile ilgili “Son dört yıldır Türk dizileri artık sınırlarını aştı diyebiliriz. Özellikle son iki yıldır ise yepyeni ülkelerde de yayına girmeye ve fenomen olmaya başladı. Geçen sene ‘Muhteşem Yüzyıl’ 40 ülkeye ulaşarak bir rekora imza attıktan sonra hedeflerimiz daha da büyüdü. Star TV ile Şubat 2012’de başlattığımız işbirliği ile ilk olarak İffet, Behzat Ç., Kalbim Dört Mevsim, Firar dizileri ve yine Star TV’nin eski dizi arşivini dünyaya açmaya başladık. Fuarda başta Ortadoğu ve Balkanlar olmak üzere büyük ilgi gören bu dizilerin de dünya kanallarında fenomen olmasını bekliyoruz” dedi.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008