gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
“Aziz Yıldırım için dua edin”
“Aziz Yıldırım için dua edin”

Fenerbahçe Kaptanı Alex de Souza, ziyaret için gittiği Metris’te Başkan Aziz Yıldırım’ı nasıl gördüğünü, ne konuştuğunu anlattı; başkanın durumu hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

 

Fenerbahçe’de Takım Kaptanı Alex de Souza, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın sağlığı konusunda endişelendiğini ancak ziyarette Yıldırım’ı iyi gördüğünü dile getirdi.

Alex de Souza, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Uzun ve eski milli futbolcu Rıdvan Dilmen ile futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Sarı-Lacivertli ekibin yöneticilerini ziyaretin ardından Fenerbahçe Tv’ye yaptığı açıklamasında, Yıldırım için üzüldüğünü dile getirdi.

“Güçlü görünüyorlar”

Brezilyalı oyuncu, şöyle konuştu:

‘’Bir insanın en temel haklarından biri özgürlüktür. İnsan özgürlüğü elinden alındığı zaman zor anlar yaşar, zor durumda kalır. Başkanımızın özgürlüğü elinden alındığında, gerçekten çok üzüldük. Uzun bir süredir Başkanımızı göremiyorduk. Kendisini görmek bugün nasip oldu. Benim özellikle, sağlık durumu konusunda endişem vardı ama gerçekten Başkanımız iyi görünüyor. Güçlü görünüyorlar. Bu benim için çok önemliydi. Sağlık durumu konusunda bir sıkıntı var mı diye endişe duymuştum. O konuda da hiçbir sıkıntı olmadığını gördük. Onu uzun bir aradan sonra görmek çok değişikti.’’

Ziyarette Yıldırım ile fikir alışverişinde bulunduğunu kaydeden Alex, ‘’İçinde bulunduğu zor durumdan onu çıkarmak için biz de elimizden geldiği kadar, saha içerisinde ona destek vereceğimizi anlattık. Bizden bir takım ricaları oldu. Güzel bir fikir alışverişi oldu ama halen daha orada çok iyi bir şekilde güçlü bir şekilde bulunduğunu, güçlü bir duruş sergilediğini kendi gözlerimle gördüm. Bu benim için çok önemliydi. Ümit ediyorum ki, en kısa zamanda onu serbest bırakacak kararlar çıkacaktır ve Başkanımız yeniden aramıza dönecektir’’ diye konuştu.

“Taraftarlarımız Başkanımız için de dua etsin’’

Taraftarlardan dualarında Başkan Aziz Yıldırım’a da yer vermelerini isteyen Alex, ‘’Herkesin dua ettiğini biliyorum. Taraftarlarımızdan başkan için de dua etmelerini diliyorum. O dualardan bir enerji bütünlüğü olur, dualar toplanır, Başkanımızın zor zamanlarında, ona enerji olarak döner. Ben de taraftarlarımızdan böyle bir istekte bulunuyorum’’ ifadelerini kullandı.

Alex ziyarette, çok özel bir şey konuşulmadığını belirterek, ‘’Ben tüm ailemden, tanıdıklarımdan ve Samandıra personelinden, beraber top oynadığımız arkadaşlardan selam götürdüm. O da bunları çok güzel bir şekilde karşıladı. Üç aydır orada ve zor durumlar atlatmış bir insan. Özel değil, genel anlamıyla her şeyin yolunda gittiğine dair pozitif mesajları verdik’’ dedi.

 

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Fenerbahçe Kaptanı Alex de Souza, ziyaret için gittiği Metris’te Başkan Aziz Yıldırım’ı nasıl gördüğünü, ne konuştuğunu anlattı; başkanın durumu hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

 

"/>
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008