gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Dernekler Roş Aşana için hazır...
Dernekler Roş Aşana için hazır...

İbrani takvimine göre 5772 yılına girişimizi simgeleyen Roş Aşana bu sene 28-29 Eylül günleri karşılanacak.

Matan Baseter - Barınyurt

Yardıma muhtaç ailelere yardım elini uzatmak amacıyla kurulan Matan Baseter; aynı zamanda  yüze yakın pansiyonerinin tüm ihtiyaçlarını bağışseverlerin katkılarıyla karşılıyor. Matan Baseter-Barınyurt her yıl olduğu gibi bu yıl da dört farklı yardım paketi sunmakta: Bayram Özel Gıda Paketi, Aylık Gıda Paketi, Giysi Paketi ve Bayram Ekstra Gıda Paketi. Yardım paketi, ihtiyacı olanlara ulaşırken yakınınıza da bağışın onun adına yapıldığına dair kart ve sembolik bir hediye gönderilecek. Ayrıca Fransız dantelinden damask desenine farklı boyutlarda birçok çeşit masa örtüsü ve runner seçeneklerini de hem kendiniz hem de yakınlarınız için temin edebilirsiniz.

Tel: (0212) 244 13 53 - Faks: (0212) 293 60 22

e-posta: barinyurt@nevesalom.org

Or-Ahayim Hastanesi Vakfı

109 yıldır uzman kadrosu ile her zaman insanlık yararına hizmet veren Balat Or- Ahayim Hastanesi Vakfı Pembe Melekleri bu yıl bayram için tebrik kartlarının yanı sıra elma reçeli doldurulmuş kase, özel kırmızı şarap, çocuklar için hazırlanmış junior set, lokum, prenses badem, portakallı çikolata, likörlü çikolata, kestane şekeri ve şamfıstık krokan ile doldurulmuş farklı şekil ve boyutlarda servis tabakları ile birçok tatlı çeşidinin birlikte sunulduğu özel hediye paketi hazırladılar.

Tel: (0212) 267 33 22 (Pbx) -  Faks: (0212) 267 33 77 

http: www.orahayim.com

Yetimleri Koruma ve Barındırma Derneği

Yetimleri Koruma ve Barındırma Derneği’nde seçeceğiniz bir armağan ile derneğin himayesindeki çocukların geleceğine katkıda bulunabileceksiniz. Kırtasiye Paketleri, Okul Bursu Katkı Payı, İlköğretim Forması, Beslenme Paketleri, Hediyelik Eşyalar, Elişi objeleri ve Aile Figürleri seçeneklerine internet adresinden görsel olarak da ulaşabilirsiniz. Dernekte tüm yıl bulabileceğiniz Bar-Mitzva, Bat-Mitzva, geçmiş olsun kartları, düğün, nişan, bebek albümleri, dekoratif çerçeveler, yeni doğan  bebek setleri, bebek duaları, beslenme paketleri bağış seçenekleri ve bayram kartlarının yanı sıra farklı hediyelikler hazırlandı.

Tel: (0212) 296 46 16 Faks: (0212) 296 46 17

e-posta: yetim@ttmail.com

internet: www.orfelina.com

Öğrencilere Yardım Derneği -  Mişne Tora

Birçok öğrenciye eğitim bursları temin ederek onlara manevi ve kültürel destek sağlayan Öğrencilere Yardım Derneği (Mişne Tora)’nın seçenekleri içinde çikolata ve badem ezmesi doldurulmuş hediyelikler ve tebrik kartları bulunmakta. Ayrıca ÖYD, bağışlarını mütevazı bir şekilde gerçekleştirmeyi arzu eden bağışseverler için de öğrencilerin başarılarını simgeleyen Takdir ve Teşekkür  Belgesi adı altında iki seçeneğin yanı sıra Bir Kitap Bir Hayat, Bir Burs Bir Gelecek, Bir Ders Bir Başarı adını verdikleri birer şilt hazırladılar. Ayrıca ‘Hayatımızın Aynası’ adlı bir belge de katkıda bulunanlara sunuluyor. Arzu edenler için ‘Yahudilik Ansiklopedisi’,  ‘Evimde Yaşayan Yahudiler’  ve “Son Söz Doktorların” isimli kitaplar da seçenekler arasında.

 Tel: (0212) 230 90 27  Faks: (0212) 241 72 74  

e-posta: info@ogrencilereyardimdernegi.com.tr

İhtiyarlara Yardım Derneği

Bünyesine barınan yaşlılara daha iyi bir yaşam imkânı sağlayan İhtiyarlara Yardım Derneği, sevenlerinin bayramlarını kutlamak isteyenler için bu sene farklı bir uygulama ile sevgi, başarı, huzur, şans, neşe, refah ve en önemlisi sağlık dileklerini ulaştıracak bir dizi sertifika hazırladı.

Derneğin hediye seçenekleri arasında bronz, gümüş, altın, platin, kristal yaşam destek sertifikaları, bayram yaşam destek sertifikası ve geleneksel bayram kartlarının yanı sıra elişi ve canlı çiçek aranjmanları ile gümüş seçenekleri de mevcut.

Tel: (0212) 238 94 94 - Faks: (0212) 253 02 01

e-posta: iyd.tr@superonline.com

Gözlem Gazetecilik Basın ve Yayın A.Ş.

Tüm kurum ve derneklerimizin yanı sıra Gözlem Gazetecilik Basın ve Yayıncılık da dostlarınız ve sevdiklerinizin bayramlarını kutlamaya yardımcı oluyor. Sevdikleriniz için kitaplığımızın geniş yelpazesinden tercih edeceğiniz yerli ve yabancı kitaplar, objeler vs. özel fiyatlarla seçenekler arasında. Bunların yanı sıra, 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık, 1 senelik Şalom aboneliği de armağan edebilirsiniz.

 Tel: (0212) 231 92 82     Faks: (0212) 231 92 83

www.gozlemkitap.com

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
İbrani takvimine göre 5772 yılına girişimizi simgeleyen Roş Aşana bu sene 28-29 Eylül günleri karşılanacak.

"/>
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008