gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Yıldırımspor yaza veda etti...
Yıldırımspor yaza veda etti...

Ziynet Sali ile muhteşem bir gece

13 Ağustos Cumartesi gerçekleşen yemekli geleneksel Yaz Gecesi’nin konuğu enerjik sahne performansı ile Ziynet Sali idi. Etkinliğe 500’ü aşkın kişi katıldı. YSK Yönetim Kurulu Başkanı Hayim Eskenazi konuşmasında derneğin amacının gençlerin birlik ve beraberliğini sağlamak olduğunu belirterek, gecenin gerçekleşmesinde katkıları olan bağışseverlere, büyük emeği geçen Başkan Yardımcısı Aydın Yafet ile Yönetim Kurulu üyesi Leon Aslan Kohen’e, yönetim kuruluna, komisyonlarına, özveri ile çalışan personeline teşekkür ettikten sonra Ziynet Sali’yi sahneye davet etti. Gece boyunca misafirler Sali’ye eşlik ettiler ve tadına doyulmayan bir gece yaşadılar. Misafir olarak geceye katılan sanatçı Barbaros’un da Sali’ye eşlik ettiği ve mükemmel yemeklerle geç saatlere kadar devam eden gece, Başkan Eskenazi’nin Ziynet Sali’ye anı plaketi sunması ile sona erdi.

Geleneksel Aldo Perahya Turnuvaları Finali

Yıldırımspor Kulübü’nün her sene düzenlediği geleneksel Aldo Perahya Turnuvaları bu yıl da yoğun bir katılım ile futbol, basketbol, beach volley ve scrabble  branşlarında gerçekleşti. 21 Ağustos Pazar günü yapılan final yarışmaları ile ödül törenine, Perahya ailesinin yanı sıra milli basketbolcu İbrahim Kutluay ve yaklaşık 800 kişi katıldı. Jess Molho’nun sunuculuğunu üstlendiği etkinlikte, YSK Yönetim Kurulu Başkanı Hayim Eskinazi bir konuşma yaptı ve Nadine Perahya’ya bir anı plaketi sundu. Daha sonra turnuvalarda emeği geçen Yönetim Kurulu üyeleri, antrenörler ve hocalara teşekkür edildi. Ardından tüm branşlarda birinci, ikinci ve üçüncü olanlara kupaları ve madalyaları verildi.

Spor okulları kapanışı

21 Ağustos Pazar günü gerçekleşen YSK basketbol ve futbol yaz okullarının kapanışı YSK Yönetim Kurulu ile tüm sporcular ve velilerinin katılımı ile gerçekleşti. Törene YSK spor okulları sorumlusu Moris Ferman’ın açılış konuşması ile başlandı. Ardından yaz boyunca haftada üç gün antrenmanlara katılan sporcularımıza başarı belgeleri ile hediyeleri dağıtıldı.

Gençlerin Hands Up Day panayırı..

21 Ağustos Pazar günü, gençlerin düzenlediği Hands Up Day gününde, tüm gençlere açık bir yetenek gösterisi ile panayır vardı. 800’e yakın katılımcı  ile gerçekleşen günde 45 kişinin performanslarının yanı sıra Jess Molho’nun sunuculuğu ile oldukça keyifli vakit geçirildi. Gün içerisinde tesisin içinde birçok stant kuruldu. 

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008