gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Yıldırımspor başarılarına devam ediyor
Yıldırımspor başarılarına devam ediyor

Bu yıl 13.sü düzenlenecek Maccabiat Oyunları’na hazırlanan Yıldırımspor yıldız ve A takımları liglerinde fırtına gibi esiyor. Yıldız takım oynadığı iki maçı da farklı bir şekilde kazanmasını bildi. Özellikle Emir Niyego ve Mişel Eliezer oyunlarıyla takımın galibiyetinde büyük rol oynadılar. Geçen senenin İstanbul şampiyonu olan A takımı oynadığı dört karşılaşmayı da kazandı. Özellikle grubun diğer namaglup takımı Marmaraspor karşısında gösterdiği üstün mücadelede Yıldırımspor’a galibiyeti getiren Korel Katar, Nedim Bensusen, Robert Gatenyo ve Demir Habip oldu. İşte son karşılaşmaların sonuçları:

YILDIZ TAKIM: Burç Koleji-Yıldırımspor 37-56, Yıldırımspor-Kızıltoprak 52-31

A TAKIM:  Yıldırımspor-Moda 97-55, Şişli 19 Mayıs-Yıldırımspor 47-97, Erenköy-Yıldırımspor 56-78, Yıldırımspor-Marmara 64-52

YSK MASA TENİSİNDE İDDİALI

Türkiye Masa Tenisi 1.Ligi, ikinci devre ilk etap maçları Yalova’ da yapıldı. Yıldırımspor Masa Tenisi Büyükler takımı, bu müsabakalara Bülent Atakan, Nedim Yılmaz, Yosi Namer, Bahri Çetin ve Alp Kamhi’ den oluşan kadrosu ile gitti. YSK’nın birinci karşılaşması, ligde dördüncü durumda bulunan Bursa-Büyükşehir Belediyespor takımına karşı idi. YSK maçı 3-1 kaybetti. Tek galibiyeti Bahri (3-1) aldı.

YSK ikinci maçını Kocaeli-Alarkospor’a karfşı oynadı. Maçları, sırasıyla Bülent (3-0), Bahri (3-2), Yosi (3-1) alınca, YSK karşılaşmayı 3-0 kazanmış oldu.

YSK, üçüncü müsabakasını, İstanbul Veteran Masa Tenisçileri ile yaptı. YSK bu takımı da Bülent (3-1), Bahri (3-2), Yosi (1-3) ve Bahri (3-0) ile 3-1 yendi.

İkinci gün müsabakalarında YSK ikinci durumda olan Zonguldak-Özel İdare Yolspor’a 3-0, ligde üçüncü durumda olan Ankara-Karagücü’ne 3-1 yenildi. 

YSK haftanın son karşılaşmasını on ikinci sıradaki Ankara-Ostimspor’a karşı oynadı. Ligin ilk devresinde 3-1 yenildiği rakibinden rövanşı aynı skorla aldı: 3-1.

On altı takımın oynadığı Türkiye 1. Liginde, son dokuz maç 6-8 Mayıs tarihlerinde Ankara’da oynanacak.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008