gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
“Kariyer Günü” için geri sayım başladı!
“Kariyer Günü” için geri sayım başladı!

Bu yıl beşincisi düzenlenecek Kariyer Günü’nün ilk haberini geçtiğimiz haftalarda sayfamızdan duyurmuştuk. Bu hafta ise sizlerle günün birkaç detayını paylaşmak istiyoruz.

Kariyerinin başında olan gençler, iş hayatında yeni bir pencere açmak isteyen profesyoneller, “Kariyer Günü”, beş yıldır olduğu gibi 2011 yılında da ilham veren konu ve konuklarla, merak ettiğiniz konuları interaktif olarak sorabileceğiniz panellerle ve birçok farklı aktiviteyle katılımcılarıyla buluşacak.

Günde, www.kariyergunu.com adresinden yapılan başvurular sonucunda keyifli bir ortam ve profesyonel bakış açıları farklı boyutlarıyla ele alınacak.

Kariyer Günü proje ekibi, bu yıl geçen yıllardan farklı olarak katılımcılar arasından yapacağı kura sonucunda beş şanslı kişiye Thomas Kişilik Envanteri hediye ediyor.

Bunun yanı sıra, İnsan Kaynakları uzmanları özgeçmişleri değerlendirecek. Daha etkili iş başvuruları, CV’yi öne çıkartma konusunda görüşlerini aktaracaklar.

Kariyer hedeflerine ulaşmanın yolu bir kariyer planına sahip olmaktan geçer. Bu kariyer planının oluşturulması ve kararlı bir şekilde izlenerek adımlar atılması ancak bireylerin sürekli yeniliklere açık olması, günümüz mesleki gündemi takip etmesi ve kendisini sürekli geliştirmesi ile mümkün olabilmektedir. Söz konusu kariyer planı aynı zamanda süreç içerisinde geliştirilecek olan iş ilişkileri ile beslenmeli ve bir anlamda halkla ilişkiler alanında olduğu gibi doğru bir şekilde ifade edilerek ilgililere anlatılabilmelidir.

Kimler katılıyor?

Bu bağlamda Halkla İlişkiler alanının en önemli isimlerinden biri olan Betûl Mardin, yüzyılın en önemli mesleklerinden biri olan ‘Halkla İlişkileri’ kendi yaşam hikâyesinden alıntılarla paylaşacak.

Metin Bonfil ve Ralf Arditti, Türkiye’de iş dünyasındaki değişimi makro bazda ele alarak yükselen sektörleri değerlendirecek ve ticari alanda geçmişle günümüzü karşılaştıracaklar.

Eğer siz de hiç bilmediğiniz yeteneklerinizi farkına varmak, meslek yaşamınıza farklı bir pencereden bakmak için fırsat kolluyorsanız, işte bugün tam size göre.

O halde ne bekliyorsunuz, yapmanız gereken, bu yazıyı okuduktan hemen sonra www.kariyergunu.com adresine girip kayıt olmak.

Facebook'ta Paylaş
Yazar Nur Şaul Barakas
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Bu yıl beşincisi düzenlenecek Kariyer Günü’nün ilk haberini geçtiğimiz haftalarda sayfamızdan duyurmuştuk. Bu hafta ise sizlerle günün birkaç detayını paylaşmak istiyoruz.

"/>
İlgili Haberler
Henüz haber için yorum yapılmadı.
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008