gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Akdeniz Horeos şampiyon

Denizli Pamukkale Horozları takımının ev sahipliği yaptığı Atatürk Kupası Turnuvası’nda Akdeniz Üniversitesi’nin Akdeniz Horeos takımı şampiyon oldu

Pamukkale Üniversitesi sentetik futbol sahasında düzenlenen turnuva karşılaşmalarında, 3 takım şampiyon olabilmek için kıyasıya mücadele etti.  Turnuvanın ilk maçında Pamukkale Horozları ile Isparta Spartans takımları karşılaştı. İki takımın da birbirine üstün sağlayamadığı maç 0-0 berabere bitti.  Ardından turnuvanın ikinci maçına geçildi. İkinci maçta Akdeniz Üniversitesi’nin Akdeniz Horeos takımı, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nden Isparta Spartans’ı 24-6 yendi.

Turnuvanın üçüncü ve son maçında ise Akdeniz Horeos takımı ile Pamukkale Üniversitesi’nin Pamukkale Horozları karşılaştı. Maçı 24-0 kazanan Horeos takımı kupayı havaya kaldırdı.

Turnuvanın ikincisi ve üçüncüsü averajla belli oldu. Isparta Spartans takımı 2. ve turnuvanın ev sahibi Pamukkale Horozları takımı da üçüncü oldu.  Akdeniz Horeos takımının şampiyonluk kupası, Kredi Yurtlar Bölge Müdür Yardımcısı Namık Atay tarafından verildi.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Denizli Pamukkale Horozları takımının ev sahipliği yaptığı Atatürk Kupası Turnuvası’nda Akdeniz Üniversitesi’nin Akdeniz Horeos takımı şampiyon oldu

"/>
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008