gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Kurumlarımız Roş-Aşana Bayramı için hazır
Kurumlarımız Roş-Aşana Bayramı için hazır

İbrani takvimine göre 5771 yılına girişimizi simgeleyen Roş Aşana bu sene 9-10 Eylül günleri karşılanacak. Yeni bir yıla girerken hayır kurumlarımızın hazırladıkları kart ve armağanlar, dost ve akrabalarının bayramını kutlamak isteyenlere vesile olacak. Mutlu Bayramlar...

ÖĞRENCİLERE YARDIM DERNEĞİ

Birçok öğrenciye eğitim bursları temin ederek onlara manevi ve kültürel destek sağlayan Öğrencilere Yardım Derneği (Mişne Tora)’nın seçenekleri içinde yeni yılın tatlı geçmesi dilekleriyle çikolata ve badem ezmesi doldurulmuş hediyelikler  ve tebrik kartları bulunmakta. Ayrıca ÖYD, bağışlarını mütevazı bir şekilde gerçekleştirmeyi arzu eden bağışseverler için de öğrencilerin başarılarını simgeleyen Takdir ve Teşekkür  Belgesi adı altında iki seçeneğin yanı sıra Bir Kitap Bir Hayat, Bir Burs Bir Gelecek, Bir Ders Bir Başarı adını verdikleri birer şilt hazırladılar. Ayrıca  “Hayatımızın Aynası” adlı bir belge de katkıda bulunanlara sunuluyor. Arzu edenler için “Yahudilik Ansiklopedisi” ve “Maymonides’in Hayatı ve Eserleri” isimli kitaplar da seçenekler arasında.

Tel: (0212) 230 90 27 - 230 90 55 -  232 29 37  Faks: (0212) 241 72 74  

e-posta: info@ogrencilereyardimdernegi.com.tr

MATAN BASETER - BARINYURT

1930’lu yıllarda yardıma muhtaç ailelere yardım elini uzatmak, onların ekonomik sorunlarını olanaklar dahilinde çözümlemek amacıyla kurulan Matan Baseter; aynı zamanda  yüze yakın pansiyonerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak bir ev ortamında barınmalarını sağlayan  Barınyurt, birleşik bir kurum olarak  bağış severlerin katkılarıyla bu işlevini yerine getirebilmekte. Matan Baseter-  Barınyurt her yıl olduğu gibi bu yıl da üç farklı yardım paketi sunmakta. İlk seçenek Bayram Özel Gıda Paketi, ikincisi Aylık Gıda Paketi, üçüncü seçenek ise Giysi Paketi. Yardım paketi, ihtiyacı olanlara ulaşırken yakınınıza da bağışın onun adına yapıldığına dair kart ve sembolik bir hediye gönderilecek.

Tel: (0212) 244 13 53 - 249 79 37 - 249 56 64 Faks: (0212) 293 60 22  

e- posta: mbaseter@nevesalom.org

İHTİYARLARA YARDIM DERNEĞİ

Bünyesine barınan yaşlılara daha iyi bir yaşam imkanı sağlayan İhtiyarlara Yardım Derneği, yetkilileri sevenlerinin bayramlarını kutlamak isteyenler için bu sene farklı bir uygulama ile sevgi, başarı, huzur, şans, neşe, refah ve en önemlisi sağlık dileklerini ulaştıracak bir dizi sertifika hazırladı.

İhtiyarlara Yardım Derneği’nin hediye seçenekleri arasında bronz, gümüş, altın, platin, kristal yaşam destek sertifikaları, bayram yaşam destek sertifikası ve geleneksel bayram kartlarının yanı sıra el işi ve canlı çiçek aranjmanları ile gümüş seçenekleri de mevcut.

Tel: (0212) 238 94 94  Faks: (0212) 253 02 01

e-posta: iyd.tr@superonline.com  www.iyd.org.tr

BALAT OR-AHAYİM HASTANESİ

109 yıldır ‘Önce İnsan” anlayışına sadık, hasta haklarına saygılı, meslek etiğinden ödün vermeyen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini öncelikli gören ve uzman kadrosu ile her zaman insanlık yararına hizmet veren Balat Or- Ahayim Hastanesi Vakfı Pembe Melekleri 

bu yıl da bayram için kalıcı hediyeler hazırladılar. Tebrik kartlarının yanı sıra draje çikolata doldurulmuş ayaklı cam kâse, çocuklar için hazırlanmış junior set, kestane şekeri, şam fıstık krokan, lokum, portakallı çikolata ve lokumlu bitter çikolata ile doldurulmuş servis tabakları ve birçok tatlı çeşidinin birlikte sunulduğu özel hediye paketi seçenekler arasında.

Tel: (0212) 267 33 22 (Pbx)  Faks: (0212) 267 33 77 

www.orahayim.com

GÖZLEM GAZETECİLİK BASIN ve YAYIN A.Ş.

Şalom Gazetesi’nden dostlarınızın bayramını kutlamak amacıyla yapacağınız kitap hediyesinin yanı sıra, 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık, 1 senelik gazete aboneliği de armağan edebilirsiniz.

Tel: (0212) 231 92 82  Faks: (0212) 231 92 83 

abone@salom.com.tr   kitabevi@salom.com.tr

YETİMLERİ KORUMA VE BARINDIRMA DERNEĞİ

Yetimleri Koruma ve Barındırma Derneği’nde seçeceğiniz bir armağan ile derneğin himayesindeki çocukların geleceğine katkıda bulunacak, aynı zamanda dostlarınızın ve sevdiklerinizin yeni yıllarını kutlayabileceksiniz. Yetimleri Koruma ve Barındırma  Derneği’nde tüm yıl bulabileceğiniz Bar-Mitzva, Bat-Mitzva, geçmiş olsun kartları, düğün, nişan, bebek albümleri, dekoratif çerçeveler, yeni doğan  bebek setleri, bebek duaları, beslenme paketleri bağış seçenekleri ve Roş-Aşana bayram kartlarının yanı sıra farklı hediyelikler hazırlandı.

Tel: (0212) 231 12 46 - 296 46 16 Faks: (0212) 296 46 17

e-posta: yetim@ttmail.com

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
İbrani takvimine göre 5771 yılına girişimizi simgeleyen Roş Aşana bu sene 9-10 Eylül günleri karşılanacak. Yeni bir yıla girerken hayır kurumlarımızın hazırladıkları kart ve armağanlar, dost ve akrabalarının bayramını kutlamak isteyenlere vesile olacak. Mutlu Bayramlar...

"/>
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008