gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Ressamlarımıza iki ödül… iki gurur kaynağı daha

Çağdaş Sanatlar Galerisi’nde, özgün ve seçkin yorumların hakim olduğu ‘Aykırı Çizgiler’ Ödüllü Karma Serginin birincilik ve üçüncülük ödüllerini başarılı ve sanatçılarımızdan Şeli Kohen ve Esti Hatem aldı.

Sanatta farklılık yaratmaya gönül veren bazı sanatçıların çağdaş soyutlamalarıyla, kendine özgü aykırı çizgilerini ortaya koymalarına fırsat tanıyan Çağdaş Sanatlar Galerisi’ndeki, açılışı 30 Nisan Cuma günü yapılan, ‘Aykırı Çizgiler’ Ödüllü Karma Sergisi 6 Mayıs tarihine kadar devam ediyor.

Özgün ve seçkin yorumların hakim olduğu sergide birincilik ve üçüncülük ödülünü, sanat eserleriyle çeşitli mekanlarda karşılaştığımız başarılı sanatçılarımızdan Şeli Kohen ve Esti Hatem aldı. Resim dalındaki soyut eserleriyle birinci seçilen Şeli Kohen, Çağdaş Sanat Galerisi’nde kendi kişisel sergisini açacak. Galeri’nin web sitesinde online sergi sunumu olan ikincilik ödülünü, sanatçı Meral Pen kazandı. Üçüncülük ödülünü alan Esti Hatem için de eserlerinin tanıtımının yapılacağı bir dvd sunumu verilecek. ‘Aykırı Çizgiler’

 Ödüllü Sergisine katılan sanatçıların eserlerini değerlendiren değerli üçlü, sanat eleştirmeni, ressam Memiş Aslan, UPSD Başkan Yardımcısı, ressam Bahri Genç ve ekspertiz ressam Agop Egoyan’dan oluşuyordu.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008