gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
GOLDEN AGE’in etkinlikleri
GOLDEN AGE’in  etkinlikleri

Golden Age Komisyonu ve dostları, Dostluk Yurdu Derneği’ninŞükret Hayata Moiz adlı oyununu, Ekim ayı sonunda Amram Oditoryumu’nda izleyebilme fırsatı buldular. DYD Yönetimi veJojo Eskinazi’nin katkılarıyla gerçekleşen etkinlik, oyunu izleme fırsatı bulamamış olan Golden Age dostlarının keyifli vakit geçirmelerine vesile oldu.

8 Kasım Pazar günü ise Golden Age’liler geleneksel hale gelen Burgazada Ekibi’nin hazırlamış olduğu  Historia De Burgaz adlı müzikli gösteriyi izlediler. Amram Oditoryumu’ndaki gösteriden önce Komisyon Başkanı Meri Maya, yaptığı açılış konuşmasında, Pazar gününü birlikte geçirmeyi tercih eden dostlarına teşekkür ederken, dernek ve kurumlar arasındaki dayanışmanın öneminden bahsetti. Ardından Hahambaşı Rav İsak Haleva’yı mikrofona davet etti. Hahambaşı; Golden Age dostları ve Burgazadalı gençlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Gösterinin sonunda Başkan Vekilleri Eti Pinto ile Şeli Elmas, o gün rahatsızlığı nedeniyle katılamayan gösterilerinin mimarı Sandra Yurgaf’a ve koreograf  Rina Muraben’e çiçek verirken, Meri Maya da tüm oyuculara teşekkür etmek amacıyla Ulus Özel Musevi Okulları Eğitime Katkı sertifikasını herkes adınaEster Özşardaş’a verdi. Ayrıca organizasyonu gerçekleştiren Sara Bahar’a ve  emeği geçen tüm Golden Age Hanımlarına teşekkür etti.

Golden Age’in rutin DYD etkinlikleri Psikolog /Yazar Esin Acımanla başladı. Acıman, ilginç örnekler ve dinlendirici bir müzik eşliğinde Golden Age dostlarına “hayat” ile ilgili bir konuşma yaptı. Herkesin kendi yaşamından bir parça bulabildiği sunumun bitiminde Esin Acıman’a teşekkür edilerek, günün anısına bir sertifika verildi.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008