gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Uçuşlarda kaşer yemek
Uçuşlarda kaşer yemek

Matan Baseter – Barınyurt’ a bağlı olarak çalışmakta olan  La-Casa Caterıng iktisadi isletmesi, bir bucuk yıllık çalışma sonucunda Turkısh Do-Co Caterıng  (havayolu şirketlerine ikram servisi) ile kaşer yemek ikramı vermek üzere resmi sözleşme imzaladı.

Söz konusu sözleşme neticesinde seyahat edecek olan yolcular, Türkiye çıkışlı Türk Hava Yolları başta olmak üzere, Star Alliance’a bağlı olan  tüm yurt dışı havayolu şirketlerinde Turkish Do-Co sayesinde, taze (dondurulmamış) kaşer yemek yeme imkanı bulacaklar.

Konu hakkında görüşlerini istediğimiz Matan Baseter- Barınyurt Başkanı Selim Nahmias,  “Kaşer sertifikamız uluslararası merkezi Amerika’da bulunan ve dünyanın sayılı kaşerut sertifikası veren OK ile Türkiye Hahambaşılığı tarafından onaylıdır.  Çağdaş ve hijyenik ortamda hazırlanan yemeklerimiz tanıdığınız lezzetlerin yer aldığı beş menüden oluşuyor” dedi.

Nahmias, uçakta servis sırasında olabilecek karışıklıklara yol açmamak için ürün çeşitleri arasında hiçbir şekilde et ürünleri kullanılmadığına özellikle dikkat çekti.

Başkan ayrıca “Türkiye çıkışlı yapacağınız tüm seyahatlerinizde 48 saat önceden veya biletinizi sipariş ederken kaşer menü isteğinizi belirtmeniz yeterli olacak. Bu talepte bulunurken Barınyurt’ta da destek vermiş olacaksınız. Bu anlaşma sayesinde kurumumuza büyük bir katkı kazandıran tüm Turkısh Do-Co yetkililerine teşekkür eder bu anlaşmanın kurumumuza hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Kaşer yemek servis alabileceğiniz uçuşlar;  (yalnız İstanbul çıkışlı) New York, Chicago, Singapur, Hong Kong, Tel-Aviv, (gidiş –dönüş) Taşkent,  Londra, Stansted, Bakü, Kasablanca, Tahran, Prag, Madrid, Tunus, Amman, Barselona, Budapeşte, Kahire, Roma, Lizbon, Muscat, Milano, Riga, Varşova,  Viyana, Dublin, Helsinki, Arlanda, Kopenhag, Oslo, Brüksel, Abu Dabi, Bahreyn, Dubai Manchester, Riyad, Almaata, Moskova, Mumbai New Delhi, Nurnberg, Hannover, Berlin SXF, Berlin TXL, Hamburg, Münih, Stuttgart, Basel, Cenevre, Paris, Zürih ve  Lyon.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008