gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Sait Halim Paşa Yalısı düşlerdeki özel anları gerçekleştiriyor...
Sait Halim Paşa Yalısı düşlerdeki özel anları gerçekleştiriyor...

Sait Halim Paşa Yalısı... Hayallarenizdeki anları gerçeğe dönüştüren, estetik bir şölen... Yeniköy’den İstanbul’a açılan özel pencere... Eşsiz bir mekân, mükemmel servis ve unutulmaz davetler...

İstanbul kuşkusuz dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Günlük hayatın telaşına kapılıp, trafiğinden ve gürültüsünden  yakınmamız belki de ona bakmayı ve görmeyi bilmediğimizdendir, ne dersiniz?

Yeniköy İstanbul’da bir cennet, Sait Halim Paşa Yalısı cennetin en güzel köşesi… İstanbul’a bakmak ve görmek için çok müstesna bir pencere…

Tarihi ve yaşanmışlığı hissetmek, samimiyeti anlamak eski aşkları hatırlamak, şehrin bize görmeyi unutturduğu karmaşasından biraz kaçmak için Sait Halim Paşa Yalısı’nın muhteşem rıhtımındaki brunch’a katıldım ve Yalı’nın İşletme Genel Müdürü Arzu Ersoy ile biraz sohbet edip yalı hakkında bilgi edinme fırsatı buldum.

Arzu Hanım, yalı ve yalıda yapılan organizasyonlar hakkında biraz bilgi edinebilir miyim?

Biliyorsunuz Sait Halim Paşa Yalısı 2005 yılında özel sektör işletmesine devredilerek Avrupa Yakası’nda Boğaz’da en şık davetlerin yapıldığı  prestiji yansıtan, istisna bir mekan olarak hizmet veriyor.

Sait Halim Paşa Yalısı yaz ve kış özellikle düğün, nişan, sünnet, bar mitzva, evlilik yıldönümleri, doğumgünü kutlamaları için çok yoğun talep görüyor.

Özel davetlerin yanı sıra uluslararası şirketlerin üst düzey yönetici toplantıları, ürün lansmanları, uluslararası kongre galaları ve yerli yabancı devlet büyüklerinin resmi davetlerine ev sahipliği  yapıyoruz.  

Biz burada olduğumuz için kuşkusuz bu sorunun cevabını biliyor ve hissediyoruz. Ama sizce Sait Halim Paşa Yalısı konuklarınız için neden özel ve unutulmaz bir mekan olmalı? Organizasyonların sonunda ne tür tepkiler alıyorsunuz?

Bizi çok özel mekan yapan unsurların en önemlisi konuklarımıza beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi hedefleyerek bir arada çalışan çok profesyonel bir ekip olmamız.

Davetin organize olma aşamasından davetin başladığı ana kadar tüm düzenlemelerin davet sahibi adına koordinasyonunu  yapan son derece tecrübeli bir satış ekibimiz var.

Aşçıbaşımız takım lideri olarak Milli Takım’da, Türk ve dünya mutfakları alanında  birçok uluslararası ödülü olan Oktay Özgün.

Operasyonda ise yıllardır değişmeyen ve uluslararası zincir otel deneyimlerini Sait Halim Paşa Yalısı misafirlerine mükemmel hizmeti vermek için daha da geliştiren bir ekibimiz var.

Eşsiz bir mekan, yemekler harika, servis mükemmel… Hayatının en güzel anlarını yaşamak ve paylaşmak için burayı tercih eden konuklara sorduğunuzda Sait Halim Paşa Yalısı’ndaki davetler elbette unutulmaz ve özel oluyor. 

Adres: Köybaşı Caddesi No: 117 Yeniköy - İstanbul

T:  0212 223 05 66   F:  0212 223 05 67

www.saithalimpasa.com

 

BU BİR İLANDIR.

Facebook'ta Paylaş
Yazar Zelda TARABLUS
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Sait Halim Paşa Yalısı... Hayallarenizdeki anları gerçeğe dönüştüren, estetik bir şölen... Yeniköy’den İstanbul’a açılan özel pencere... Eşsiz bir mekân, mükemmel servis ve unutulmaz davetler...

"/>
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008