gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Golden Age Komisyonu Dayanışma Günü

Golden Age Komisyonu’nun Geleneksel Dayanışma Günü 13 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşti. Komisyon Başkanı Meri Maya barkovizyon eşliğinde yaptığı açılış konuşmasında pazar günü kutlanan Anneler Günü’ne değindi ve şöyle devam etti: “Bir anne çocuğundan nasıl hiçbir karşılık beklemeden, bir gülümsemesinden haz alarak onunla beraberse, biz dernek ve kurum gönüllüleri de aynı samimiyetle görevlerimizi yerine getiriyoruz. Sevgi çok güzel bir duygu... Onu verdikçe daha çok alıyor insan. Biz de ikinci baharını yaşayan değerli büyüklerimize sevgimizi verdikçe daha çok almanın anlatılmaz keyfini yaşıyoruz.

Tüm bu güzellikleri hahambaşılığımızdan, dernek kurum ve sinagoglarımızdan gördüğümüz maddi ve manevi destekle yerine getirebiliyoruz. Şalom Gazetesi de tüm bu güzellikleri cemaatimizle paylaşmamızı sağlıyor. Onlar her zaman yanımızda oldular ve yolumuzu açtılar.” Ardından sözü alan Başkan Vekili Eti Pinto, yıllarca Golden Age Komisyonu’nda çalışan Eti Telvi’yi anmak üzere duygusal bir konuşma gerçekleştirdi. 

Daha sonra Zelda Habib konuk konuşmacıları davet etti. Miryam Kaneti Molinas ve Cemaat Onursal Başkanı Bensiyon Pinto “Yöneticilikte gönüllülük ve profesyonellik” konusunda kendilerine yöneltilen soruları samimiyetle cevaplandırdılar. Pinto profesyonel bir yöneticide bulunması gereken sıfatları sıralarken, Molinas gönüllü bir yöneticinin profesyonellerin yanında durabilme, destek olma ve motive edebilme becerisini göstermesi gerektiğini katılımcılarla paylaştı.

Günün sonunda Meri Maya, Bensiyon Pinto’ya; Eti Pinto ise Miryam Molinas’a teşekkür sertifikası verdi. Ayrıca Şeli Elmas, Miryam Molinas’a Golden Age dostlarının el emeği göz nuru bir hatırayı sundu.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008