gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
SA­NAT­TA KI­SA KI­SA...
SA­NAT­TA KI­SA KI­SA...

Rubi Asa fotoğraflarıyla SSM’de

Schneidertempel Sanat Merkezi, gazete yazarlarımızdan Mimar Rubi Asa’nın fotoğraflarına ev sahipliği yapacak. “Kentler ve İnsanlar adlı sergi, Asa’nın yurt içi ve dışına yaptığı gezilerden objektifine yansıyan görüntüleri içeriyor. Tel: 0212 249 01 50 (Resimler; İFSAK’ın web sitesinden alınmıştır.)

Cornelia Hermann Aksanat’ta

Akbank Sanat Piyano Günleri, Cornelia Herrmann’ın 21 Ocak Çarşamba akşamı vereceği konser ile sona eriyor. Yaşayan en önemli piyanistlerden biri olarak gösterilen Andras Schiff’in “Sıra dışı bir müzikalite ve duyarlılığa sahip bir piyanist” olarak nitelendirdiği sanatçı,Türkiye’ye Avusturya Kültür Merkezi işbirliği ile geliyor. Sanatçı, Schumann ve Brahms’tan eserler seslendirecek.  Tel: 0212 286 26 90

Reggaeton de Colombia

Salsa, Latin ve Caz’da dünya devleriyle sahne alan uluslararası vokal / perküsyoncuyu Rodrigo Rodriguez, 31 Ocak Cumartesi akşamı, Latin müziğinin başarılı yorumcusu Ayhan Sicimoğlu ile sahne alacak. Rodriguez ile  enerjik bir geceyi paylaşmak isterseniz Ghetto’da olun. www.ghettoist.net

Selanikli Bir Dosttan Şarkılar

Günümüz popüler Yunan müziğinin en önemli isimlerinden biri olan Nikos Papazoglou Yunan müzik sahnelerinde ayrıcalıklı bir yere sahip. Yunanistan’da son yirmi yıldır en çok dinlenen şarkıların birçoğu ona ait. Sanatçı, İş Sanat’taki konserinde sizleri altı arkadaşının çaldığı enstrümanlar eşliğinde, son sekiz albümünden seçtiği parçalarla kendi müzik tünelinde bir yolculuğa çıkaracak.

Chagall Sergisi bir başka bahara kaldı

Ocak ayı sonunda Pera Müzesi’nde gerçekleştirilmesi planlanan Marc Chagall Sergisi Ortadoğu’da yaşanan olaylar nedeniyle ertelendi. Küdüs’teki İsrail Müzesi’nde yer alan ve modern sanatın ustalarından Marc Chagall’a ait olan resimler ne yazık ki, resim severlerle olan randevusu bir başka bahara kaldı.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008