gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
"Rosy Gösteri Kostümleri"nden anneleri mutlu edecek yenilikler...

Sekiz yıl önce yakın bir arkadaşının bir gösteri giysi talebi üzerine kostüm tasarım işine adım atan Rozi Yahya ve Liz Yahya  amatörce başladıkları bu işte adlarından artık profesyonel bir başarıyla söz ettiriyorlar.

Firma, son dönemde cemaatimiz bireylerince talep edilen bebeklere Brit- Mila kıyafeti ve Bat- Miztva kurslarına  devam eden kızlarımızın özel tören kıyafetlerine de imza atıyor.

2001 yılında ihracat yapan bir şirkette çalışırken koreograf  bir arkadaşının 24 saat sonra sahnelenecek bir gösteri için acil beş adet etek talebini kısa sürede karşılamaları Rozi ve Liz Yahya’nın bu sektörde bir ihtiyaç olduğunu görmelerini sağladı. Daha sonra  gençlik dernekleri ile Karmiel ekibinin dans gösterilerinin kıyafetleri ve tiyatro kostümlerini hazırlayarak hizmet vermeye devam ettiler.  

İstanbul başta olmak üzere bir çok şehirde, anaokul, ilkokul, lise ve çeşitli kolejlere, tiyatrolara, dans gruplarına tasarladıkları ve ürettikleri kostümlerle başarıya ulaşarak, ödüller kazandılar.

RGK, 2007-2008 senesinde, İstanbul’u renklendiren, İnek Geçidi (Cow Parade) bünyesinde, tasarımını üstlendikleri "inek inek", Nişantaşı’nda sergilendi.

Hahambaşılıktan aldıkları özel izinle Bar-Mitzva, Bat-Mitzva show giysileri, gösteri ve dans kostümleri tasarımlarından sonra şimdi de cemaatimize yeni doğan bebeklere özel Brit-Mila, vijola ve faşadura kıyafet tasarımlarını sunuyor.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008