gozlemkitap
RSS
Yayın Haftaları X
Golden Age Bensiyon Pinto ile buluştu

Golden Age Komisyonu sezonun ilk Yıldırımspor Kulübü faaliyetini Türk Musevi Cemaati Onursal Başkanı Bensiyon Pinto ile gerçekleştirdi. 6 Kasım Perşembe günü Şişli, Kurtuluş ve Caddebostan’dan kalkan servislerle YSK’ye gelen 60 katılımcı çay ikramlarının ardından salona yerleştiler. Golden Age Başkanı Meri Maya kısaca Onursal Başkan Pinto’nun özgeçmişinden bahsettikten sonra kendisini kürsüye davet etti.

Bensiyon Pinto karşılıklı sohbet şeklinde anılarından, kitabının nasıl oluştuğundan bahsetti. Kitabı okuyanlar merak ettiklerini Pinto’ya sorma fırsatı buldu. Bazı dönemlerde yaşanan anılar, paylaşıldı. Daha sonra çekilişle belirlenen üç katılımcıya Bensiyon Pinto kitabını imzalayarak hediye etti. Bu sürpriz talihlileri çok sevindirdi. Meri Maya, Pinto’ya komisyon adına teşekkür sertifikası verirken, en büyük destekçisi hayat arkadaşı Eti Pinto’ya Başkan vekili Şeli Elmas bir çiçek sundu.  Ardından  yurt dışından gelen konuklar, JDC yetkilisi Ami Bergman ile JDC’nin Asya Afrika bölgesi direktörü Zvi Feine ve eşi Ruth katılımcılarla sohbet ettiler.

Golden Age Komisyonu’nun çalışmalarını dünyadaki benzerleriyle karşılaştırarak çok verimli buldular Golden Age dostları ve üyeleri konuklarla mutluluklarını paylaşmaktan karşılıklı olarak çok hoşnut oldular.

Facebook'ta Paylaş
Yazdır Yazdır
Yazdırma Önizleme X Yazdir
Yazdırma işlemini başlatmak için YAZDIR 'a tıklayın.
Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Arkadaşlarıma Gönder X
Abone Formu X
Şalom Gazetesi’nin adresinize gelmesi için bir yıllık şehir içi abonelik ücreti 140 TL.dir.
İletişim Formu X
Şalom Satış Noktaları X
Remzi Kitabevi - Etiler Akmerkez
Remzi Kitabevi - Suadiye
Remzi Kitabevi - Osmanbey
Remzi Kitabevi - Erenköy Carrefour
Remzi Kitabevi - Akadlar Mayadrom
Remzi Kitabevi - Mecidiyeköy Profilo
Remzi Kitabevi - Ankara Armada
Remzi Kitabevi - İzmir
Remzi Kitabevi - Antalya
Şalom Gazetesi - Künye X
künye
Abone Bize Ulaşın Reklam Şalom Satış Noktaları Künye Tüm Hakları Saklıdır. Şalom Gazetesi 2008